MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 6914823

nr 691 4823

Bokhylleskåp

30-tal, Intarsia, längd: 100, djup: 32, höjd: 77

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 april 2011
kl 19:06:43